ФК «Жупан» упевнено здолав команду з Брюховичів

У неділю, 21 лютого, на власному полі футболісти ФК «Жупан» провели черговий тренувальний поєдинок. У гості до винниківських футболістів завітали їхні добрі знайомі – гравці ФК «Легень» із Брюховичів. Господарі поля сьогодні виявилися зовсім не гостинними, бо провели у ворота суперників аж три голи. Вже з перших хвилин гри футболісти ФК «Жупан» захопили ініціативу. Небезпечно

У неділю, 21 лютого, на власному полі футболісти ФК «Жупан» провели черговий тренувальний поєдинок.

У гості до винниківських футболістів завітали їхні добрі знайомі – гравці ФК «Легень» із Брюховичів.

Господарі поля сьогодні виявилися зовсім не гостинними, бо провели у ворота суперників аж три голи.

Вже з перших хвилин гри футболісти ФК «Жупан» захопили ініціативу. Небезпечно атакували ворота гостей Карачевський, Ярослав Левків і Гутник. Ярославу Левківу навіть пощастило ударом головою перекинути м‘яч через воротаря, але захисники гостей у цьому епізоді не дозволили господарям відкрити рахунок.

Але на 32-ій і на 33-ій хвилинах футболісти ФК «Жупан» усе ж двічі поспіль вразили їхні ворота.

У першому випадку зусилля Матвіїва вдало завершив Молоков, який і відкрив рахунок в цьому матчі – 1:0. Ще через хвилину вже Мартиняк із близької відстані подвоїв рахунок – 2:0.

На 55-ій хвилині Новак довів його до розгромного – 3:0.

І лише на 87-ійх хвилині гості таки провели гол у відповідь. Отож, упевнена перемога винниківських футболістів – 3:1.

Склад ФК «Жупан»: Фірман, Матвіїв, Шкраба, Петрів, Чорний, Молоков, Карачевський, Баран, Гутник, Мартиняк, Ярослав Левків. На заміну виходили: Данило Левків, Новак, Яковишин, Курилишин, Мельничук, Павлентій, Мацьків. Тренер Ігор Дідик. Президент ФК «Жупан» Богдан Шустер.