Постраждалий під час ДТП мешканець Винник Олег Влох щиро подякував людям за допомогу на його лікування

Постраждалий під час ДТП мешканець Винник Олег Влох щиро подякував людям за допомогу на його лікування

Журналісти «Винниківського Вісника» зателефонували до 26-річного мешканця Винник Олега Влоха, який нещодавно потрапив у жахливу ДТП і зараз лікується від отриманих травм. Багато людей відгукнулося на прохання допомогти матеріально на лікування Олега Влоха. Окрім грошей, багато людей здавали й  кров для Олега. «Зараз я вже перебуваю вдома, хоча й почуваю себе не дуже добре, –

Журналісти «Винниківського Вісника» зателефонували до 26-річного мешканця Винник Олега Влоха, який нещодавно потрапив у жахливу ДТП і зараз лікується від отриманих травм.

Багато людей відгукнулося на прохання допомогти матеріально на лікування Олега Влоха. Окрім грошей, багато людей здавали й  кров для Олега. «Зараз я вже перебуваю вдома, хоча й почуваю себе не дуже добре, – мовить Олег Влох. – Постійно вживаю ліки. Рани ще не зажили й дуже болять. Перебуваю під постійним наглядом лікарів, які й вирішать доцільність проведення хірургічних  операцій. Та найголовніше, що я хочу сказати, це – моя щира подяка всім людям, які мене підтримали матеріально й морально. Дякую всім, хто мені допоміг у скрутний час”.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини