У лютому на вулицях Винник травмувалися 16 мешканців

У лютому на вулицях Винник травмувалися 16 мешканців

Нерозчищені тротуари та дороги, кучугури снігу – такі причини називають мешканці Винник, які мали нещастя травмуватися у «сніговий період», що триває протягом останніх тижнів. Із першого до 23 лютого до хірурга звернулося 16 винниківчан, які отримали побутові травми, впавши біля дому чи на вулицях міста. У десятьох із них діагностували переломи нижніх і верхніх кінцівок,

Нерозчищені тротуари та дороги, кучугури снігу – такі причини називають мешканці Винник, які мали нещастя травмуватися у «сніговий період», що триває протягом останніх тижнів.

Із першого до 23 лютого до хірурга звернулося 16 винниківчан, які отримали побутові травми, впавши біля дому чи на вулицях міста. У десятьох із них діагностували переломи нижніх і верхніх кінцівок, решта мали забої, розтягнення. Травмовані переважно мешканці району Кільцевої.

Найбільше «перепало» студентові, 2002 року народження. Хлопець унаслідок невдалого падіння на вулиці отримав закритий перелом сідничної кістки.

«Серед травмованих не тільки літні люди, а різного віку, – каже завідувач винниківського поліклінічного відділення Надія Жигало. – Падають усі. Тому потрібно бути обережними, не поспішати, ходити в зручному взутті, дивитися під ноги тощо».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини