Сесія ЛМР ухвалила рішення про припинення діяльності виконкому Винниківської міської ради

Сесія ЛМР ухвалила рішення про припинення діяльності виконкому Винниківської міської ради

У четвер, 25 лютого, під час сесії Львівської міської ради депутати проголосували питання «Про припинення виконавчого комітету Винниківської міської ради шляхом приєднання до виконавчого комітету Львівської міської ради». «За» проголосували 60 депутатів. Також на сесії ухвалили рішення про зміну засновника (виключення зі складу засновників Винниківську міську раду та включення засновника – Львівську міську раду) та

У четвер, 25 лютого, під час сесії Львівської міської ради депутати проголосували питання «Про припинення виконавчого комітету Винниківської міської ради шляхом приєднання до виконавчого комітету Львівської міської ради».

«За» проголосували 60 депутатів.

Також на сесії ухвалили рішення про зміну засновника (виключення зі складу засновників Винниківську міську раду та включення засновника – Львівську міську раду) та перейменування підприємств, що працюють у Винниках, – КП «Ритуальна служба «Меморіал», Малого комунального підприємства «Винниківське», КП «Подія 24/7». На попередній сесії таке ж рішення ухвалили щодо КП “Добробут”.

“У населених пунктах, що увійшли до Львівської ОТГ, у грудні було повідомлено про ліквідацію всіх рад, – пояснив заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – У нас, крім ради, був виконком, який залишився працювати. Сьогоднішнє рішення означає, що працівників буде повідомлено про вивільнення, що має відбутися протягом двох місяців. Як буде далі – невідомо. Але хочу нагадати, що справи щодо збереження місцевого самоврядування у Винниках знаходяться на розгляді у Вищому адміністративному та Конституційному судах. Сподіваємося на їхнє позитивне завершення”.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини