У столиці України – Києві – відбувся великий міжнародний турнір із вільної боротьби. У ньому вдало виступили вихованки мешканця Винник – Заслуженого тренера України Ореста Скобельського. Бронзові нагороди здобули Манола Скобельська (вагова категорія до 65 кілограмів) та Олександра Хоменець (вагова категорія до 55 кілограмів).
У столиці України – Києві – відбувся великий міжнародний турнір із вільної боротьби.
У ньому вдало виступили вихованки мешканця Винник – Заслуженого тренера України Ореста Скобельського.
Бронзові нагороди здобули Манола Скобельська (вагова категорія до 65 кілограмів) та Олександра Хоменець (вагова категорія до 55 кілограмів).











Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *