Ортопеди-травматологи винниківського госпіталю в команді Львова стали віце-чемпіонами України з футзалу серед лікарів

Ортопеди-травматологи винниківського госпіталю в команді Львова стали віце-чемпіонами України з футзалу серед лікарів

Протягом 12-13 березня в Києві відбувся VIII Чемпіонат України з футзалу серед лікарів, організатором якого є Українська футбольна асоціація медиків (УФАМ). Участь у чемпіонаті взяла 21 команда – понад півтисячі лікарів із різних куточків України. Віце-чемпіонами змагань стала команда лікарів зі Львова, у складі якої боролися за перемогу двоє представників Львівського обласного госпіталю ветеранів війн

Протягом 12-13 березня в Києві відбувся VIII Чемпіонат України з футзалу серед лікарів, організатором якого є Українська футбольна асоціація медиків (УФАМ).

Участь у чемпіонаті взяла 21 команда – понад півтисячі лікарів із різних куточків України.

Віце-чемпіонами змагань стала команда лікарів зі Львова, у складі якої боролися за перемогу двоє представників Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи – ортопед-травматолог госпіталю, член міжнародної асоціації малоінвазивної та спінальної хірургії ISMISS Микола Комнацький і  ортопед-травматолог госпіталю, член EFAS (Європейська асоціація хірургії стопи) Євгеній Гураль.

Нагадаємо, УФАМ сім років об’єднує лікарів-футболістів з усієї країни. Лікарська збірна України є дворазовим чемпіоном світу з футболу.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини