Протягом 12-13 березня в Києві відбувся VIII Чемпіонат України з футзалу серед лікарів, організатором якого є Українська футбольна асоціація медиків (УФАМ). Участь у чемпіонаті взяла 21 команда – понад півтисячі лікарів із різних куточків України. Віце-чемпіонами змагань стала команда лікарів зі Львова, у складі якої боролися за перемогу двоє представників Львівського обласного госпіталю ветеранів війн
Протягом 12-13 березня в Києві відбувся VIII Чемпіонат України з футзалу серед лікарів, організатором якого є Українська футбольна асоціація медиків (УФАМ).
Участь у чемпіонаті взяла 21 команда – понад півтисячі лікарів із різних куточків України.
Віце-чемпіонами змагань стала команда лікарів зі Львова, у складі якої боролися за перемогу двоє представників Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи – ортопед-травматолог госпіталю, член міжнародної асоціації малоінвазивної та спінальної хірургії ISMISS Микола Комнацький і ортопед-травматолог госпіталю, член EFAS (Європейська асоціація хірургії стопи) Євгеній Гураль.
Нагадаємо, УФАМ сім років об’єднує лікарів-футболістів з усієї країни. Лікарська збірна України є дворазовим чемпіоном світу з футболу.










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *