У Винниках завершено ремонт фасаду приміщення Народного дому. Про це редакції «Винниківського Вісника» повідомив заступник міського голови Винник Богдан Шустер. «Роботу виконала підрядна організація відповідно до угоди, яку було укладено Винниківською міською радою ще до приєднання до Львівської ОТГ», – зазначив Богдан Шустер.
У Винниках завершено ремонт фасаду приміщення Народного дому.
Про це редакції «Винниківського Вісника» повідомив заступник міського голови Винник Богдан Шустер.
«Роботу виконала підрядна організація відповідно до угоди, яку було укладено Винниківською міською радою ще до приєднання до Львівської ОТГ», – зазначив Богдан Шустер.












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *