Футболісти «Юності» стали учасниками ¼ фіналу Кубка Юста

Футболісти «Юності» стали учасниками ¼ фіналу Кубка Юста

У неділю, 21 березня, гравці «Юності» провели поєдинок 1/8 фіналу Кубка Юста. Футболісти з Верхньої/Нижньої Білки зустрілися з ФК «Темп» (Гірське). Суперники нічого не змогли протиставити гравцям «Юності», які мали велику перевагу. Як результат, футболісти з Верхньої/Нижньої Білки провели  три м‘ячі у ворота суперників, здобувши переконливу перемогу – 3:0. Голами відзначилися Панасюк (2) і Гладкий.

У неділю, 21 березня, гравці «Юності» провели поєдинок 1/8 фіналу Кубка Юста.

Футболісти з Верхньої/Нижньої Білки зустрілися з ФК «Темп» (Гірське).

Суперники нічого не змогли протиставити гравцям «Юності», які мали велику перевагу.

Як результат, футболісти з Верхньої/Нижньої Білки провели  три м‘ячі у ворота суперників, здобувши переконливу перемогу – 3:0.

Голами відзначилися Панасюк (2) і Гладкий. 

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини