Гравці ФК «Юність» вибули з Кубка Юста

Гравці ФК «Юність» вибули з Кубка Юста

У суботу, 27 березня, футболісти ФК «Юність» (Верхня/Нижня Білка) провели поєдинок ¼ Кубка Юста з СКК «Демня». На 18-ій хвилині форвард «Демні» Зубар відкрив рахунок. Через 10 хвилин Гладкий вирівняв становище – 1:1. На жаль, у цій грі більше голів не було, тому переможця визначили у серії пенальті. У цьому компоненті футболісти «Демні» виявилися фартовішими

У суботу, 27 березня, футболісти ФК «Юність» (Верхня/Нижня Білка) провели поєдинок ¼ Кубка Юста з СКК «Демня».

На 18-ій хвилині форвард «Демні» Зубар відкрив рахунок. Через 10 хвилин Гладкий вирівняв становище – 1:1.

На жаль, у цій грі більше голів не було, тому переможця визначили у серії пенальті.

У цьому компоненті футболісти «Демні» виявилися фартовішими й перемогли.

Отож, у серії пенальті команда «Юність» зазнала прикрої поразки – 1:4 і вибула з Кубка Юста.

Склад ФК «Юність»: Жук, Гаврушко, Грось, Білий, Дмитрух, Богданов, Панасюк, Гордійчук, Іванченко, Равлик, Гладкий. На заміну виходили: Бунда, Шарабура, Занько, Лебеденко, Набізада, Курилишин, Теплий.

Тренер Богдан Костик. Президент ФК «Юність» Олександр Ролько. 

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини