Знову неприємна історія трапилася в комунальному автобусі №29 Львів – Винники. Водій автобуса на зупинці у Винниках змусив учня ліцею заплатити за проїзд. На зауваження з цього приводу пасажирів реагував грубо й зневажливо: «Сидіть і мовчіть або ж виходьте!» Цей прикрий випадок трапився 27 березня ц.р. о 14:45. Про нього на гарячу лінію міста сповістила
Знову неприємна історія трапилася в комунальному автобусі №29 Львів – Винники.
Водій автобуса на зупинці у Винниках змусив учня ліцею заплатити за проїзд.
На зауваження з цього приводу пасажирів реагував грубо й зневажливо: «Сидіть і мовчіть або ж виходьте!»
Цей прикрий випадок трапився 27 березня ц.р. о 14:45.
Про нього на гарячу лінію міста сповістила львів‘янка Любов Новикова.
Маємо сподівання, що керівництво новоствореної Львівської ОТГ і АТП-1 відреагують на це.










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *