Водій маршрутного автобуса №29 змусив школяра заплатити за проїзд

Водій маршрутного автобуса №29 змусив школяра заплатити за проїзд

Знову неприємна історія трапилася в комунальному автобусі №29 Львів – Винники. Водій автобуса на зупинці у Винниках змусив учня ліцею заплатити за проїзд. На зауваження з цього приводу пасажирів реагував грубо й зневажливо: «Сидіть і мовчіть або ж виходьте!» Цей прикрий випадок трапився 27 березня ц.р. о 14:45. Про нього на гарячу лінію міста сповістила

Знову неприємна історія трапилася в комунальному автобусі №29 Львів – Винники.

Водій автобуса на зупинці у Винниках змусив учня ліцею заплатити за проїзд.

На зауваження з цього приводу пасажирів реагував грубо й зневажливо: «Сидіть і мовчіть або ж виходьте!»

Цей прикрий випадок трапився 27 березня ц.р. о 14:45.

Про нього на гарячу лінію міста сповістила львів‘янка Любов Новикова.

Маємо сподівання, що керівництво новоствореної Львівської ОТГ і АТП-1 відреагують на це.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини