Медсестра Винниківського госпіталю – претендентка від Львівщини на медаль Святого Пантелеймона в номінації «За турботу і ласку до хворого»

Медсестра Винниківського госпіталю – претендентка від Львівщини на медаль Святого Пантелеймона в номінації  «За турботу і ласку до хворого»

У середу, 6 квітня, відбулося засідання Регіональної ради відзнаки «Орден Святого Пантелеймона у Львівській області» визначила медиків-претендентів на відзнаку за професіоналізм і милосердя в різних категоріях на рівні Україні. Про це повідомив голова Регіональної ради Львівської області Олег Дуда. Серед переможців від Львівщини – медична сестра відділення анестезіології та інтенсивної терапії Львівського обласного госпіталю ветеранів

У середу, 6 квітня, відбулося засідання Регіональної ради відзнаки «Орден Святого Пантелеймона у Львівській області» визначила медиків-претендентів на відзнаку за професіоналізм і милосердя в різних категоріях на рівні Україні.

Про це повідомив голова Регіональної ради Львівської області Олег Дуда.

Серед переможців від Львівщини – медична сестра відділення анестезіології та інтенсивної терапії Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Ю. Липи, що у Винниках, Оксана Лобик.  Медсестра претендує на перемогу в номінації серед молоді (до 35 р.) на відзнаку «Медаль Святого Пантелеймона» «За турботу і ласку до хворого».

Результати голосування Регіональної ради Львівської області будуть передані у Київ, де їх розглянуть на засіданні Національної експертної комісії та оберуть кращих у кожній категорії.

“Відзнака за професіоналізм та милосердя “Орден Святого Пантелеймона” є почесною для кожного медичного працівника. Щоразу нам складно обрати серед багатьох достойних медичних працівників. Випробування пандемією COVID-19 триває і боротьба щоразу загострюється. Медичні працівники докладають максимум зусиль і, часто, працюють на межі. Пандемія COVID-19 стала саме тим лакмусовим папірцем, який виявляє найкращих спеціалістів. Наші медичні працівники в цей не легкий час гідно виконують свою роботу. Дякуємо і вітаємо номінантів”, – зазначив Олег Дуда.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини