У селі Підгірне, що неподалік Винник, відтепер життя стане більш безпечним для тамтешніх громадян. Адже в цьому населеному пункті було урочисто відкрито поліцейську станцію (село Підгірне, вулиця Наукова,1). Про це повідомили у прес-службі ЛОДА. Обслуговуватиме громаду офіцер Володимир Буряк. Нагадаємо читачам, що село Підгірне є складовою Підберізецької ОТГ.
У селі Підгірне, що неподалік Винник, відтепер життя стане більш безпечним для тамтешніх громадян.
Адже в цьому населеному пункті було урочисто відкрито поліцейську станцію (село Підгірне, вулиця Наукова,1).
Про це повідомили у прес-службі ЛОДА.
Обслуговуватиме громаду офіцер Володимир Буряк.
Нагадаємо читачам, що село Підгірне є складовою Підберізецької ОТГ.











Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *