Державна премія України встановлена на честь Почесного громадянина Винник

Державна премія  України встановлена на честь Почесного громадянина Винник

Кабінет Міністрів схвалив проєкт Закону України «Про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про державні нагороди України» щодо встановлення Державної премії  України імені  Мирослава Скорика. Премією нагороджуватимуть за вагомий внесок у розвиток музичного мистецтва: за впровадження новітніх непересічних практик у композиторській, виконавській, музикознавчій, музично-організаційній, освітній діяльності у сферах академічної, фольклорної та популярної музики. Розмір

Кабінет Міністрів схвалив проєкт Закону України «Про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про державні нагороди України» щодо встановлення Державної премії  України імені  Мирослава Скорика. Премією нагороджуватимуть за вагомий внесок у розвиток музичного мистецтва: за впровадження новітніх непересічних практик у композиторській, виконавській, музикознавчій, музично-організаційній, освітній діяльності у сферах академічної, фольклорної та популярної музики.

Розмір щорічної премії визначатимуть за аналогією до Національної премії України імені Тараса Шевченка та Державної премії України імені Олександра Довженка, розмір яких останні роки становив 200 тисяч гривень.

«Внесок Мирослава Скорика у музичну історію нашої країни такий великий і важливий, що ми будемо пам’ятати його століттями, адже з відходом у вічність Мирослава Скорика завершилася ціла епоха в українському музичному мистецтві. Такі кроки, як заснування державної премії імені Мирослава Скорика, – це не лише достойне вшанування пам’яті Маестро, а й можливість гідно відзначити таланти і потенціал українських музикантів, композиторів й музикознавців, – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Торік Львівська ОДА ініціювала низку проєктів для вшанування пам’яті Маестро.

Мирослав Скорик – Почесний громадянин Винник. Свого часу у Винниках відбувся великий концерт за участі Маестро (див. фото).

Інформація прес-служби ЛОДА.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини