Винниківська мисткиня Уляна Щабель взяла участь у всеукраїнському проєкті писанок

Винниківська мисткиня Уляна Щабель взяла участь у всеукраїнському проєкті писанок

Проєкт «Фатальні яйця❞, 2021»  – незвичний, як і час, в якому ми живемо. Епідемія коронавірусної інфекції залишає слід і в мистецтві. Проєкт символізує зв’язок, єдність і продовження роду на єдиному новому молодому, але масштабному арт-просторі групи «Сіль-Соль». Кожна писанка оригінальна та впізнавана. Це колекція стилів 13 авторів, зокрема й винниківської мисткині Уляни Щабель. «Цікаво було

Проєкт «Фатальні яйця❞, 2021»  – незвичний, як і час, в якому ми живемо. Епідемія коронавірусної інфекції залишає слід і в мистецтві. Проєкт символізує зв’язок, єдність і продовження роду на єдиному новому молодому, але масштабному арт-просторі групи «Сіль-Соль». Кожна писанка оригінальна та впізнавана. Це колекція стилів 13 авторів, зокрема й винниківської мисткині Уляни Щабель.

«Цікаво було малювати писанку для проєкту з українськими художниками, – каже Уляна Щабель. – Кожен мав зробити її в своєму стилі. Моя писанка за мотивами робіт із серії «Дистанція» – про життя в умовах пандемії та нові норми, з якими нам потрібно навчитись жити»

Писанка винниківчанки виконана на дерев’яному яйці з підставкою з мереживною вставкою, розмальована акриловими фарбами.

На фото: писанка Уляни Щабель – друга зліва у верхньому ряді.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини