“Емаус-Оселя” організувала вісімнадцяту великодню трапезу для бездомних

“Емаус-Оселя” організувала вісімнадцяту великодню трапезу для бездомних

Умови пандемії змінили традицію “Оселі” організовувати великодній сніданок для бездомних людей у великій залі на щонайменше для півтисячі осіб. Але нужденні не залишилися без уваги й пасхальних страв. “Наша вісімнадцята великодня трапеза відбулася просто неба у сквері біля Порохової вежі, – повідомили в “Оселі”. – Наша мета не просто нагодувати нужденних людей, а запевнити їх,

Умови пандемії змінили традицію “Оселі” організовувати великодній сніданок для бездомних людей у великій залі на щонайменше для півтисячі осіб. Але нужденні не залишилися без уваги й пасхальних страв.

“Наша вісімнадцята великодня трапеза відбулася просто неба у сквері біля Порохової вежі, – повідомили в “Оселі”. – Наша мета не просто нагодувати нужденних людей, а запевнити їх, що вони не самі з своїми проблемами, що ми ніколи їх не залишимо, що кожен із них є важливим і цінним. Христове Воскресіння є перемогою добра над злом, світла над темрявою, перемогою, яка не уникає страждання, але гідно проходить через них, відкриваючи шлях до оновлення і радості життя… Безпритульні люди є немовби лакмусовим папірцем для суспільства, який визначає чутливість і вразливість до чужої біди, це своєрідний іспит на милосердя. І ми дуже тішимося, що у Львові знайшлися меценати, за підтримки яких ми приготували великодні страви для людей у потребі”.

Фото @Pavlo Palamarchuk

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини