У суботу, першого травня, футболісти ФК «Юність» (Верхня/Нижня Білка) гостювали на Рівненщині. У місті Оржів футболісти «Юності» провели черговий поєдинок аматорського чемпіонату України з тамтешнім ФК «ОДЕК». Гра виявилася важкою. Падав дощ. Та все ж футболісти «Юності» виявилися краще підготовленими й здобули важку, але заслужену перемогу – 2:1. Перший м‘яч у складі «Юності» провів Равлик
У суботу, першого травня, футболісти ФК «Юність» (Верхня/Нижня Білка) гостювали на Рівненщині.
У місті Оржів футболісти «Юності» провели черговий поєдинок аматорського чемпіонату України з тамтешнім ФК «ОДЕК».
Гра виявилася важкою. Падав дощ.
Та все ж футболісти «Юності» виявилися краще підготовленими й здобули важку, але заслужену перемогу – 2:1.
Перший м‘яч у складі «Юності» провів Равлик із передачі Панасюка.
Другий гол на рахунку Панасюка, який відзначився після передачі Білого.
Вітаємо всіх футболістів, тренерів, уболівальників, а також президента ФК «Юність» Олександра Ролька з цією перемогою та Великоднем!!!
Наступної неділі ФК «Юність» на власному полі зіграє з ФК «Довбуш» (Чернівці).












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *