Вітання з нагоди Великодня від голови Львівської райдержадміністрації

Вітання з нагоди Великодня від голови Львівської райдержадміністрації

Шановні мешканці Львівського району! Прийміть  найщиріші вітання з нагоди світлого свята Христового Воскресіння! Великдень — особливе та шановане  свято для кожного християнина. У цей величний день ми спільними молитвами дякуємо Всевишньому за опіку, милість та заступництво. Христове Воскресіння нагадує нам про відродження, яке дарує усім надію та наповнює наші серця особливим теплом, світлом і радістю. Нехай це радісне свято

Шановні мешканці Львівського району!

Прийміть  найщиріші вітання з нагоди світлого свята Христового Воскресіння!

Великдень — особливе та шановане  свято для кожного християнина. У цей величний день ми спільними молитвами дякуємо Всевишньому за опіку, милість та заступництво. Христове Воскресіння нагадує нам про відродження, яке дарує усім надію та наповнює наші серця особливим теплом, світлом і радістю. Нехай це радісне свято стане символом спільної перемоги над випробовуваннями, що випали на долю української нації.

Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла, достатку, любові та взаємоповаги. Нехай Боже благословення буде запорукою миру та злагоди на нашій землі, духовного відродження нашої держави та непохитної віри у завтрашній день!

Гараздів Вам, сердечного тепла, великого людського щастя і радісних Великодніх свят!

Христос Воскрес! 

З повагою

голова Львівської райдержадміністрації Христина ЗАМУЛА 

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини