У Винниках відзначили День пам‘яті та примирення

У Винниках відзначили День пам‘яті та примирення

У суботу, восьмого травня, в Україні відзначають День пам‘яті та примирення. Цього дня в Україні та в світі люди згадують усіх полеглих у страшні роки Другої світової війни. Мешканці Винник також цього травневого дня поклали квіти на братську могилу полеглих воїнів, що на вулиці Шевченка. Поминальну панахиду відслужили священики винниківських церков. Заступник міського голови Винник

У суботу, восьмого травня, в Україні відзначають День пам‘яті та примирення.

Цього дня в Україні та в світі люди згадують усіх полеглих у страшні роки Другої світової війни.

Мешканці Винник також цього травневого дня поклали квіти на братську могилу полеглих воїнів, що на вулиці Шевченка.

Поминальну панахиду відслужили священики винниківських церков. Заступник міського голови Винник Богдан Шустер і працівники міськради Зоряна Корчовська та Галина Хомин поклали квіти на могилу загиблих солдатів (див. фото).

Розв‘язана у 1939 році кривавими режимами Сталіна та Гітлера світова бойня принесла людству безліч горя й страждань. Ми й зараз не знаємо навіть приблизної кількості загиблих і покалічених у ній людей. Багато країн після її  завершення були повністю зруйновані. А ще в багатьох державах не змирилися з новою окупацією – московською, тому в Україні, Литві, Латвії, Естонії розпочалися національно-визвольні змагання. Згодом від московсько-комуністичного ярма почергово намагалися звільнитися Угорщина, Чехословаччина, Польща. Та уряд СРСР потопив ці повстання в крові. І так тривало аж до 1991 року, коли «імперія зла» таки розпалася.  

Та в світі й Україні знову неспокійно.

Адже Росія вже восьмий рік веде жорстоку й підступну війну проти України. Зараз у нас вже понад 14 тисяч загиблих у цій страшній війні найкращих синів України. А ще мільйони біженців із окупованих Московією Криму та Донбасу.

Боячись всесвітнього осуду, а ще більше економічних санкцій, уряд Московії на чолі із вбивцею путіним ведуть проти України не лише військові дії. Дуже багато робить їхня пропаганда, сіючи серед наших людей зневіру, страх. Тому війна триває. Будьмо пильними, щоб Московія знову не повернулася на наші землі й не влаштувала тут нові Голодомори, депортації, червоний терор. На це вони мастаки!

Ми, дорослі, зобов‘язані зберегти незалежну Україну для наших дітей і внуків, щоб вони також могли спокійно жити на рідній прабатьківській землі, говорити рідною мовою, ходити до рідної церкви.

І гоніть від себе агентів Кремля, представників «п‘ятої колони», які закликають миритися й любитися з москалями, бо вони такі ж вороги. Слава Україні! Героям слава!

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини