У неділю футболісти ФК «Жупан» провели тренувальний поєдинок

У неділю, дев‘ятого травня, винниківські гравці ФК «Жупан» провели у Рудно черговий тренувальний поєдинок. Суперниками винниківських футболістів були спортсмени з Гніздичева. Гра відбувалася на важкому полі. Обидві команди не мали переваги. Проте, на 47-ій хвилині воротар і захисники винниківської команди не порозумілися поміж себе. Цим і скористався нападник суперників, проштовхнувши м‘яч у ворота ФК «Жупан»

У неділю, дев‘ятого травня, винниківські гравці ФК «Жупан» провели у Рудно черговий тренувальний поєдинок.

Суперниками винниківських футболістів були спортсмени з Гніздичева.

Гра відбувалася на важкому полі. Обидві команди не мали переваги. Проте, на 47-ій хвилині воротар і захисники винниківської команди не порозумілися поміж себе. Цим і скористався нападник суперників, проштовхнувши м‘яч у ворота ФК «Жупан» – 0:1.

На жаль, із цим рахунком матч і завершився. Хоча винниківські футболісти також мали нагоди, щоб відігратися. Тут треба згадати Ярослава Левківа, Матвіїва та Шкрабу. Та вирівняти становище їм не пощастило.

Склад ФК «Жупан»: Фірман, Шкраба, Баран, Матвіїв, Данило Левків, Стефанишин, Мартиняк, Ярослав Левків, Климишин, Дадак, Новак.

На заміну виходили: Нагірний, Мельничук, Соболь, Яковишин.

Тренер Ігор Дідик. Президент ФК «Жупан» Богдан Шустер.