Винниківський госпіталь відновив роботу більшості відділень

Винниківський госпіталь відновив роботу більшості відділень

Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи, що на передовій у боротьбі з COVID-19, повертається до звичного життя. У закладі відновили стаціонарну госпіталізацію в більшості відділеннях. Знову лікуватимуть хворих у відділеннях загальної хірургії, кістково-гнійної хірургії, травматолого-ортопедичному, урологічному, ЛОР, неврологічних, терапевтичних, реабілітаційному відділеннях. Працюватиме консультативна поліклініка. Про це повідомили в середу, 12 травня,

Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи, що на передовій у боротьбі з COVID-19, повертається до звичного життя. У закладі відновили стаціонарну госпіталізацію в більшості відділеннях.

Знову лікуватимуть хворих у відділеннях загальної хірургії, кістково-гнійної хірургії, травматолого-ортопедичному, урологічному, ЛОР, неврологічних, терапевтичних, реабілітаційному відділеннях. Працюватиме консультативна поліклініка.

Про це повідомили в середу, 12 травня, у КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Юрія Липи».

Госпіталізація в шпиталь відбувається згідно з епідеміологічною ситуацією та віднесенням області до відповідної карантинної зони (жовта, помаранчева, червона).

При візиті у госпіталь просять не забувати одягнути маску, дотримуватися рекомендованої відстані – не менше 1,5 м від людей, які перебувають поряд. Заходити в приміщення потрібно відповідно до призначеного часу вашого візиту. При вході в медичний заклад знаходяться антисептики – не забудьте обробити ними руки.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини