У травні у Львові планують запустити на маршрут автобус №5а, сполучення “Львів-Винники”. Про це Tvoemisto.tv розповів керівник управління транспорту Львівської міськради Орест Олеськів. Посадовець назвав дату, коли автобуси № 5 А виїдуть на маршрут. Відповідно до поетапного відновлення маршрутів АТП-1, які перестали їздити в зв’язку із запровадженням карантину, № 5 А курсуватиме з 24 травня. Як інформував
У травні у Львові планують запустити на маршрут автобус №5а, сполучення “Львів-Винники”.
Про це Tvoemisto.tv розповів керівник управління транспорту Львівської міськради Орест Олеськів.
Посадовець назвав дату, коли автобуси № 5 А виїдуть на маршрут.
Відповідно до поетапного відновлення маршрутів АТП-1, які перестали їздити в зв’язку із запровадженням карантину, № 5 А курсуватиме з 24 травня.
Як інформував Орест Олеськів у березні, маршрутки 5 А їздитимуть нижньою частиною Винник. Для цього планують задіяти невеликі автобуси.










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *