У неділю, 16 травня, футболісти винниківської команди «Жупан» розпочнуть новий сезон. У Суховолі винниківські гравці у першому турі зустрінуться з ФК «Лео Кераміка» зі Львова. Бажаємо перемоги винниківським футболістам!
У неділю, 16 травня, футболісти винниківської команди «Жупан» розпочнуть новий сезон.
У Суховолі винниківські гравці у першому турі зустрінуться з ФК «Лео Кераміка» зі Львова.
Бажаємо перемоги винниківським футболістам!











Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *