Гравці «Юності» завтра зіграють із ФК «Фенікс»

Гравці «Юності» завтра зіграють із ФК «Фенікс»

У середу, 19 травня, футболісти «Юності» з Верхньої/Нижньої Білки зіграють поєдинок п‘ятого туру Прем‘єр-ліги Львівської області. У Підмонастирі футболісти «Юності» зустрінуться із тамтешнім клубом «Фенікс». Початок цього матчу – 17:00.

У середу, 19 травня, футболісти «Юності» з Верхньої/Нижньої Білки зіграють поєдинок п‘ятого туру Прем‘єр-ліги Львівської області.

У Підмонастирі футболісти «Юності» зустрінуться із тамтешнім клубом «Фенікс».

Початок цього матчу – 17:00.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини