У середу, 26 травня, комісія ЛОДА розглянула питання про продовження терміну роботи на наступні п‘ять років перевізнику, який здійснює пасажирські перевезення за маршрутом №260 Львів – Чижиків. Цим маршрутом також користуються і мешканці Винник.
У середу, 26 травня, комісія ЛОДА розглянула питання про продовження терміну роботи на наступні п‘ять років перевізнику, який здійснює пасажирські перевезення за маршрутом №260 Львів – Чижиків.
Цим маршрутом також користуються і мешканці Винник.










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *