У четвер, 27 травня, трапилася жахлива трагедія на території Давидівської ОТГ. Під час відпочинку на березі озера Черепинка, що в Старому Селі, потонув 15-річний підліток. Хлопець відпочивав у компанії друзів і о 14:00 пірнув у воду. Після цього, як він не з‘явився на поверхні води, друзі кинулися на його порятунок. Також підлітки викликали рятувальників. Тіло
У четвер, 27 травня, трапилася жахлива трагедія на території Давидівської ОТГ.
Під час відпочинку на березі озера Черепинка, що в Старому Селі, потонув 15-річний підліток.
Хлопець відпочивав у компанії друзів і о 14:00 пірнув у воду.
Після цього, як він не з‘явився на поверхні води, друзі кинулися на його порятунок. Також підлітки викликали рятувальників.
Тіло дитини водолази виявили о 17:00.
За цим фактом уже порушено кримінальну справу.
Інформація прес-служби ДСНС України у Львівській області.
Закликаємо громадян дотримуватися правил безпеки під час відпочинку на водоймах.












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *