У Давидівській ОТГ трагічно загинула дитина

У Давидівській ОТГ трагічно загинула дитина

У четвер, 27 травня, трапилася жахлива трагедія на території Давидівської ОТГ. Під час відпочинку на березі озера Черепинка, що в Старому Селі, потонув 15-річний підліток. Хлопець відпочивав у компанії друзів і о 14:00 пірнув у воду. Після цього, як він не з‘явився на поверхні води, друзі кинулися на його порятунок. Також підлітки викликали рятувальників. Тіло

У четвер, 27 травня, трапилася жахлива трагедія на території Давидівської ОТГ.

Під час відпочинку на березі озера Черепинка, що в Старому Селі, потонув 15-річний підліток.

Хлопець відпочивав у компанії друзів і о 14:00 пірнув у воду.

Після цього, як він не з‘явився на поверхні води, друзі кинулися на його порятунок. Також підлітки викликали рятувальників.

Тіло дитини водолази виявили о 17:00.

За цим фактом уже порушено кримінальну справу.

Інформація прес-служби ДСНС України у Львівській області.

Закликаємо громадян дотримуватися правил безпеки під час відпочинку на водоймах.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини