У Винниках добудовують спортзал у СЗШ №47

У Винниках добудовують спортзал у СЗШ №47

У Винниках триває спорудження спортивного залу у СЗШ №47. Про це журналістам «Винниківського Вісника» розповів директор згаданого шкільного закладу Петро Стефанишин. «Саме у ці дні в приміщенні спортзалу тривають внутрішні роботи, – мовить Петро Стефанишин. – Працівники підрядної організації влаштовують там електромережу та штукатурять стіни».

У Винниках триває спорудження спортивного залу у СЗШ №47.

Про це журналістам «Винниківського Вісника» розповів директор згаданого шкільного закладу Петро Стефанишин.

«Саме у ці дні в приміщенні спортзалу тривають внутрішні роботи, – мовить Петро Стефанишин. – Працівники підрядної організації влаштовують там електромережу та штукатурять стіни».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини