Завершився 2020/2021 навчальний рік, корективи в який вносила пандемія. Цього року зі школою попрощалися найбільше випускників за останні три роки – 151 (у 2020 було 139, в 2019 – 138). У Винниках здобули повну загальну середню освіту 74 одинадцятикласники СЗШ № 29, 48 – СЗШ №47, 14 – ЗОШ «Берегиня» і 15 – Винниківської санаторної
Завершився 2020/2021 навчальний рік, корективи в який вносила пандемія. Цього року зі школою попрощалися найбільше випускників за останні три роки – 151 (у 2020 було 139, в 2019 – 138).
У Винниках здобули повну загальну середню освіту 74 одинадцятикласники СЗШ № 29, 48 – СЗШ №47, 14 – ЗОШ «Берегиня» і 15 – Винниківської санаторної школи.
Золоті медалі отримали Діана Вінярська, Софія Костерева (СЗШ № 47) і Роман Волоський (Винниківська санаторна школа).
Срібними медалями нагороджені Вікторія Козак, Єлизавета Черемних (СЗШ № 47), Мар’яна Каспряк та Олег Романюк (СЗШ № 29).
Нагадаємо, у 2020 році у Винниках було також семеро медалістів, а в 2019 – п’ятеро.
На фото: випускники СЗШ № 47.










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *