У Винниках медалі за високі здобутки в навчанні отримали 7 випускників

У Винниках медалі за високі здобутки в навчанні отримали  7 випускників

Завершився 2020/2021 навчальний рік, корективи  в який вносила пандемія. Цього року зі школою попрощалися  найбільше випускників за останні три роки – 151 (у 2020 було 139, в 2019 – 138). У Винниках здобули повну загальну середню освіту 74 одинадцятикласники СЗШ № 29, 48 – СЗШ №47, 14 – ЗОШ «Берегиня» і 15 – Винниківської санаторної

Завершився 2020/2021 навчальний рік, корективи  в який вносила пандемія. Цього року зі школою попрощалися  найбільше випускників за останні три роки – 151 (у 2020 було 139, в 2019 – 138).

У Винниках здобули повну загальну середню освіту 74 одинадцятикласники СЗШ № 29, 48 – СЗШ №47, 14 – ЗОШ «Берегиня» і 15 – Винниківської санаторної школи.

Золоті медалі отримали Діана Вінярська, Софія Костерева (СЗШ № 47) і Роман Волоський (Винниківська санаторна школа).

Срібними медалями нагороджені Вікторія Козак, Єлизавета Черемних (СЗШ № 47), Мар’яна Каспряк та Олег Романюк (СЗШ № 29).

Нагадаємо, у 2020 році у Винниках було також семеро медалістів, а в 2019 – п’ятеро.

На фото: випускники СЗШ № 47.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини