Винниківські сади “цвістимуть” у Львові до кінця липня

Винниківські сади “цвістимуть” у Львові до кінця липня

У кав’ярні «Кармель», що у Львові, відбулося відкриття виставки картин винниківської мисткині Ірини Мориквас «Сади цвітуть». Ірина презентувала десять картин із серії «Сади цвітуть».  Надихнули на творчість художницю сади у Винниках, які прекрасні в будь-яку пору року. Виставка триватиме до кінця липня за адресою: Львів, вул. Винниченка, 20 а, “Кармель” (щодня: 9:00-21:00). Ірина Мориквас – художниця

У кав’ярні «Кармель», що у Львові, відбулося відкриття виставки картин винниківської мисткині Ірини Мориквас «Сади цвітуть».

Ірина презентувала десять картин із серії «Сади цвітуть».  Надихнули на творчість художницю сади у Винниках, які прекрасні в будь-яку пору року.

Виставка триватиме до кінця липня за адресою: Львів, вул. Винниченка, 20 а, “Кармель” (щодня: 9:00-21:00).

Ірина Мориквас – художниця та ілюстраторка. Народилася 1985 року у Львові. Останні шість років живе та малює у Винниках. Учасниця спільних виставок в Україні та за кордоном. Серед персональних: “Черешневий дощ” (2010), “Акордеон” (2010), “Подарунки на осінь” (2010), “Горіховий сад” (2012), “Жовтий автобус” (2013), “Берег” (2019), “Гуашеве літо” (2019), “Зима” (2020). Картини знаходяться в приватних колекціях нашої країни, а також Франції, Чехії, Швейцарії, Нідерландах, Австрії, Польщі. Її ілюстрації можна побачити на листівках, на обкладинках до книжок, на коробках до печива та календарях. Книга-картинка для дітей “Магда і вітер”, яку Ірина сама написала та проілюструвала (Видавництво А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА), увійшла до короткого списку конкурсу Книга року ВВС-2017.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини