На жаль, багато людей є безвідповідальними у поводженні з тваринами. Є садисти, які знущаються з тваринок, убивають їх. А є бездушні люди, які натішаться котиками та песиками, але коли набриднуть, то виганяють на вулицю. Сьогодні, 23 червня, на околиці Винник (неподалік колишнього радгоспу) хтось викинув маленьких котиків разом із картонною коробкою. Підкинули на вулиці поряд
На жаль, багато людей є безвідповідальними у поводженні з тваринами. Є садисти, які знущаються з тваринок, убивають їх.
А є бездушні люди, які натішаться котиками та песиками, але коли набриднуть, то виганяють на вулицю.
Сьогодні, 23 червня, на околиці Винник (неподалік колишнього радгоспу) хтось викинув маленьких котиків разом із картонною коробкою. Підкинули на вулиці поряд із житловим будинком. Невідомо скільки було тваринок. Зараз там залишився один маленький кіт. Він дуже гарний – різнокольоровий (є жовті й чорні кольори), спокійний. Йде до людей. Добрі люди несуть йому їжу. Але ж там багато собак, які можуть тваринку роздерти. Тому бажаючі можуть забрати котика собі.












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *