Негода пішла – вода залишилася: парковка біля супермаркету після зливи (відео)

Негода пішла – вода залишилася: парковка біля супермаркету після зливи (відео)

У середу, 30 червня, після сильного дощу Винниками потекли ріки. Одне з таких місць, де назбирується чимало води після негоди, – парковка біля супермаркету “АТБ”.

У середу, 30 червня, після сильного дощу Винниками потекли ріки. Одне з таких місць, де назбирується чимало води після негоди, – парковка біля супермаркету “АТБ”.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини