У середу, 30 червня, після сильного дощу Винниками потекли ріки. Одне з таких місць, де назбирується чимало води після негоди, – парковка біля супермаркету “АТБ”.
У середу, 30 червня, після сильного дощу Винниками потекли ріки. Одне з таких місць, де назбирується чимало води після негоди, – парковка біля супермаркету “АТБ”.










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *