У Винниках склалася просто катастрофічна ситуація з ремонтом вулиць. Особливо жахлива ситуація й надалі залишається на одній із центральних «артерій» нашого міста – вулиці Франка. У ці дні, коли безперестанку падають дощі, в нижній частині вулиці Івана Франка можна плавати на човнах. Невже чиновники Андрія Садового планують перетворити Винники на другу Венецію?! Невже у львівській
У Винниках склалася просто катастрофічна ситуація з ремонтом вулиць.
Особливо жахлива ситуація й надалі залишається на одній із центральних «артерій» нашого міста – вулиці Франка.
У ці дні, коли безперестанку падають дощі, в нижній частині вулиці Івана Франка можна плавати на човнах.
Невже чиновники Андрія Садового планують перетворити Винники на другу Венецію?! Невже у львівській міській раді не розуміють, що від їхньої бездіяльності та некомпетентності страждають люди? Адже є такі ділянки, якими важко проїхати (особливо після дощу). А що вже казати про пішоходів? Чи це просто таке витончене знущання з мешканців Винник від нової влади, яка тепер «засідає» у Львові?
Декілька місяців тому чиновники Садового повідомили журналістам «Винниківського Вісника» про те, що вони вивчають ситуацію у Винниках, знайомляться зі станом господарки тощо. Мовляв, у всьому винні – «паперєднікі», а ми тут ні причому! І при тому, що заступники Андрія Садового отримують щомісячні зарплати у сумі понад сто тисяч гривень! За що ж така велика плата у такій бідній країні, де більшість пенсіонерів отримують від двох до трьох тисяч гривень на місяць! Звідки ж такі «розцінки», коли ми вже переконалися, що ці люди не несуть жодної відповідальності за свої дії, а швидше за свою бездіяльність? Навіть важко гаруючи на заробітках у Чехії, Італії, США, наші заробітчани й близько не зароблять таких коштів за багато років! А чиновники рівня міської влади за декілька місяців, нічого не роблячи й сидячи у теплих і затишних кабінетах, стають мільйонерами. Ось де соціальна нерівність і несправедливість зароджується й руйнує наше суспільство! Невже такі жахливі факти не є кричущим прикладом корупції?! Про яку справедливість нашого суспільства може йти мова?
На жаль, мовчить і винниківська громада. У минулі роки з потребою чи без неї щодень багато людей відвідували Винниківську міську раду. Щоб не трапилося, люди приходили і вимагали від місцевих чиновників вирішувати загальноміські проблеми. Іноді були крики, образи, погрози. Де ж зараз поділися ці крикуни? Всі мовчать, сподіваючись, що хтось усе це вирішить без їхньої участі. Але ж хто? Таке мовчання якраз і влаштовує чиновників Садового. І мера також, бо він уже добре «вмостився» у своєму кріслі, освоївся. Загородився від громади бездушними заступниками й вже п‘ятнадцятий рік «владарює».
Це ж просто якась ганьба, а не влада. А бо ж, яка громада, така й влада?!










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *