Перепелині яйця: джерело здоров’я для дітей і дорослих

Перепелині яйця: джерело здоров’я для дітей і дорослих

Свіжість і корисність продуктів – важливе питання, яке легко вирішити, якщо купувати у людей, які вирощують їх для власного споживання. Винниківчанам домашні перепелині яйця пропонує родина, яка почала вирощувати перепілок, коли захворіла молодша донька. Вона пила їх сирими з лікувальною  метою, і результат не забарився. Колись нагальна потреба перетворилася на сімейну справу. Тепер родина тримає

Свіжість і корисність продуктів – важливе питання, яке легко вирішити, якщо купувати у людей, які вирощують їх для власного споживання.

Винниківчанам домашні перепелині яйця пропонує родина, яка почала вирощувати перепілок, коли захворіла молодша донька. Вона пила їх сирими з лікувальною  метою, і результат не забарився.

Колись нагальна потреба перетворилася на сімейну справу. Тепер родина тримає перепілки для власного споживання, а яйця ще й залишаються.  

Хто дбає про своє здоров’я і хоче придбати їх у Винниках, не переживаючи за свіжість і якість, – телефонуйте за номером 0966923418.

Перепелині яйця корисні для дітей, а для чоловіків вони краще, ніж віагра

Як відомо, перепелині яйця мають унікальні лікувальні властивості. Їх вживали  в їжу задля лікування та профілактики ще в стародавньому Єгипті.  Японці в свій час вивезли з Китаю партію перепелів, зацікавившись їх унікальними якостями. Після трагедії Хіросіми, японці дуже велику увагу приділили вивченню продуктів, що виводять радіонукліди з організму. У процесі складання оптимального раціону для японців обов’язковим було вживання щодня перепелиних яєць (2-3 штуки), особливо дітям.  Перепелині яйця для чоловіків вони краще, ніж віагра.

Вони корисні при значних фізичних навантаженнях і як компонент дієт для зниження ваги – можна з’їдати 1-2 яйця і не рахувати калорій, але отримати вітаміни та мінеральні речовини.

Через відсутність холестерину перепелине яйце цінується в лікувальному, дієтичному і дитячому харчуванні, до того ж яйця містять велику кількість вітамінів, мікроелементів, амінокислот і білків. 

Перепелині яйця – скарб вітамінів

За словами дієтологів, у перепелиних яйцях рекордно багато вітамінів A, B1, B2. Крім того, вони містять цинк, магній, калій, фосфор, марганець, велика кількість заліза. В 100 г продукту міститься 168 ккал, 13,1 г білка, 12 г жирів.

Корисні властивості перепелиних яєць визнані й медициною, а регулярне їх вживання допоможе подолати виразку, гастрит, панкреатит і навіть головні болі. Тривале вживання перепелиних яєць зміцнює імунну систему людини і уповільнює старіння.

Вживати яйця з лікувальною метою потрібно систематично, без перерв протягом 3-4 місяців.

@Партнерська публікація

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини