Поліція затримала шахрая з Києва, який видурив у 84-річної пенсіонерки 10 тисяч євро

Поліція затримала шахрая з Києва, який видурив у 84-річної пенсіонерки 10 тисяч євро

У п‘ятницю, 16 липня, д поліції звернулася 84-річна жінка, яка повідомила, що невідомий видурив у неї 10 тисяч євро. Потерпіла розповіла, що до неї зателефонували й повідомили, що її донька потрапила у ДТП і потребує термінового лікування. Для цього  необхідно передати 10 тисяч євро. Невдовзі до потерпілої прийшов невідомий чоловік, щоб забрати вказану суму коштів.

У п‘ятницю, 16 липня, д поліції звернулася 84-річна жінка, яка повідомила, що невідомий видурив у неї 10 тисяч євро.

Потерпіла розповіла, що до неї зателефонували й повідомили, що її донька потрапила у ДТП і потребує термінового лікування. Для цього  необхідно передати 10 тисяч євро. Невдовзі до потерпілої прийшов невідомий чоловік, щоб забрати вказану суму коштів. Пенсіонерка віддала гроші, а згодом дізналася, що стала жертвою шахрайства.

Під час обстеження території правоохоронці побачили чоловіка, який був подібний за описом пенсіонерки. На щастя жінки, це й був шахрай, який мав при собі вказану суму коштів у євро.

Його затримано, кошти вилучено. Затриманим шахраєм виявися 36-річний киянин.

Правоохоронці закликають громадян бути обережними й не піддаватися на шахрайські схеми відбирання грошей.

Також стало відомо, що на території Львова та Винник невідома особа-шахрай знімає кошти з банківських рахунків громадян. Зафіксовано щонайменше чотири випадки, коли шахраю вдалося зняти з банкоматів гроші громадян (загалом близько 16 – 17 тисяч гривень). У двох випадках гроші зловмисник зняв із банкоматів на території Винник.

Фото Поліції Львівської області

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини