За автоаварію та втечу з місця ДТП – 34 тисячі гривень штрафу

За автоаварію та втечу з місця ДТП – 34 тисячі гривень штрафу

Личаківський районний суд міста Львова наклав штраф на водія автомобіля марки «Ніссан» за скоєння ДТП і втечу з місця автопригоди. 18 червня цього року о 19:05 водій на згаданій іномарці вдарив рейсовий автобус № 46 на вулиці Князя Ярослава Осмомисла у Львові, спричинивши механічне пошкодження дверей транспортного засобу. Як зазначено в рішенні суду (судове провадження

Личаківський районний суд міста Львова наклав штраф на водія автомобіля марки «Ніссан» за скоєння ДТП і втечу з місця автопригоди.

18 червня цього року о 19:05 водій на згаданій іномарці вдарив рейсовий автобус № 46 на вулиці Князя Ярослава Осмомисла у Львові, спричинивши механічне пошкодження дверей транспортного засобу.

Як зазначено в рішенні суду (судове провадження 3/463/157/21), водій-порушник просив водія автобуса не викликати поліцію, а коли останній відмовився, то втік з місця ДТП у Винники (на територію Садово – городнього кооперативу «Лісівник»).

Там, зі слів водія-порушника, через хвилювання він вживав алкогольні напої.

А вже після цього, після 23:00, він пройшов медичний огляд, яким було підтверджено вміст алкоголю у його крові.

Зваживши згадані факти, суд наклав на порушника штраф – 34 тисячі гривень і позбавив його водійських прав терміном на три роки. Також порушника зобов‘язали заплатити 454 гривні судового збору.

Зазначено, що в разі несвоєчасної сплати сума штрафу подвоїться й становитиме 68 тисяч гривень.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини