Незабаром частину вулиці Франка треба буде перейменувати на Озерну

Незабаром частину вулиці Франка треба буде перейменувати на Озерну

Ось і сягнули ми піку літа – середини липня. На жаль, журналістам «Винниківського Вісника» зараз доводиться більше висвітлювати кримінальні події у нашому місті. Бо в період літніх канікул вихованці місцевих культурно-мистецьких закладів відпочивають. Тому й не проводяться концерти чи виставки. А от щодо господарських питань Винник, то тут ще більша біда. Наші читачі знають, що

Ось і сягнули ми піку літа – середини липня.

На жаль, журналістам «Винниківського Вісника» зараз доводиться більше висвітлювати кримінальні події у нашому місті. Бо в період літніх канікул вихованці місцевих культурно-мистецьких закладів відпочивають. Тому й не проводяться концерти чи виставки.

А от щодо господарських питань Винник, то тут ще більша біда. Наші читачі знають, що в минулі роки таких матеріалів було вдосталь. Бо Винники тоді перетворилися на великий будівельний майданчик. Каналізування та брукування вулиць, ремонти комунальних будинків тощо. І в комунальників, і в журналістів тоді була робота. А зараз про господарку годі що й написати. Нічого не робиться. На вулиці Ціолковського мали покласти  останній шар асфальту. Усі роботи там завмерли. Мали спорудити міні-КНС в районі вулиці Космонавтів. Ніхто й не згадує зараз про ці проблеми. І так у кожному куточку Винник. А серед найбільш потерпілих усі мешканці Винник, які чомусь вперто мовчать.

Сьогодні, 20 липня, журналісти «Винниківського Вісника» знову побували на вулиці Івана Франка ( в районі Франка – Забава). І можемо запевнити, що озеро на цій вулиці нікуди не зникло. Навпаки, воно збільшує свою територію. На ньому утворився навіть свій острівець, а береги заростають травами.

Натомість, теперішній мер Львова (а також Винник) пішов у відпустку. Дуже перепрацювався. На цій світлині ми бачимо результати його діяльності та його команди.

На всі звертання журналістів «Винниківського Вісника» у ЛМР жодної конструктивної відповіді ми не отримали (результат бачимо на фото!). Єдине, що змінилося, журналістам запропонували звертатися з усіх проблемних питань не у ЛМР, а в Личаківську адміністрацію. Мовляв, ми «вмиваємо руки», а ви там мастіть собі голови зі своїми проблемами.

На жаль, деякі наші читачі також «підспівують» у своїх коментарях бездарним чиновникам ЛМР. Мовляв, у цих проблемах є винними чиновники колишньої ВМР. І все. Більше ніяких думок у таких «коментаторів» нема. Нехай все залишається так, як є. Але винними є не Садовий і його команда, а Квурт зі своєю. Ось така «залізобетонна» позиція.

З такою логікою можна зробити винними й усі інші адміністрації, які колись керували Винниками. Можливо, для когось винними виявляться чиновники ще радянської, німецької, польської або австрійської адміністрацій, які колись очолювали владу у Винниках. Дійдемо до абсурду, але від своєї позиції не відмовимося? Бо я – найкращий і найрозумніший. А ви й далі ходіть болотом.

Ще раз наголошуємо, що у Львові (а також у Винниках) є легітимно обрана виборцями влада. Вона зараз несе повну відповідальність перед громадою Львова (і Винник) за все, що тут відбувається. А якщо в них є претензії до попередньої влади Винник, то звертайтеся до них. Але робіть це в післяробочий час, бо за свою працю від громади ви отримуєте невиправдано високу заробітну плату! І нічогісінько ще не зробили у Винниках!

З такими фахівцями незабаром доведеться перейменувати частину вулиці Франка на вулицю Озерну.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини