Банда клофелінщиків, затримана у Чишках, пограбувала заробітчан на 680 тисяч гривень

Банда клофелінщиків, затримана у Чишках, пограбувала заробітчан на 680 тисяч гривень

У березні «Винниківський Вісник» повідомляв про гучне затримання жорстоких бандитів спецпризначенцями у селі Чишки. Як повідомили у Поліції Львівської області, продовжуються слідчі дії у кримінальній справі згаданої жорстокої банди. Правоохоронці вже з‘ясували, що до складу злочинної зграї входило четверо мешканців Сумської області. Очолював банду 37-річний кримінальник. До її складу входило двоє 22-річних чоловіків і один

У березні «Винниківський Вісник» повідомляв про гучне затримання жорстоких бандитів спецпризначенцями у селі Чишки.

Як повідомили у Поліції Львівської області, продовжуються слідчі дії у кримінальній справі згаданої жорстокої банди.

Правоохоронці вже з‘ясували, що до складу злочинної зграї входило четверо мешканців Сумської області. Очолював банду 37-річний кримінальник. До її складу входило двоє 22-річних чоловіків і один – 18-річний.

Діяли бандити за заздалегідь продуманою схемою.

На Львівському автовокзалі, що на вулиці Стрийська, зловмисники вибирали пасажирів, які виходили з автобусів міжнародного сполучення. Бандити шукали заробітчан, які з грішми повернулися додому. Під різними приводами злочинці знайомилися з майбутньою жертвою, розпочинали розмову й входили у довіру. Згодом пропонували випити, так би мовити, за знайомство. Вони непомітно підливали заробітчанам клофелін і коли жертва ставала безпомічною, вивозили її за межі Львова. Там у людини викрадали все до останньої копійки, забирали всі цінні речі та документи. Безпомічну жертву залишали осторонь кільцевої дороги. Двічі були випадки (а може й більше), коли своїх жертв нелюди залишали на зупинці у селі Чишки (там накрита зупинка з лавкою). Отямившись, люди довго не могли зрозуміти, що з ними трапилося й де вони перебувають.

Коли таких випадків стало багато й збільшилася кількість потерпілих, правоохоронці почали відслідковувати бандитів. І незабаром їм пощастило їх виявити й затримати. Декількох бандитів було затримано у Чишках.

Зараз уже встановлено причетність цієї організованої злочинної групи до скоєння 18 випадків розбійних нападів на людей. Усього згадана банда незаконно заволоділа сумою у понад 680 тисяч гривень громадян упродовж січня – березня 2021 року!

Жертвами банди стали мешканці Львівщини, Одещини та Херсонщини.

Проти розбійників порушено карні справи за ч.4 статті 187 і ч.3 статті 357 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці також намагаються встановити причетність цієї жорстокої банди грабіжників до скоєння подібних злочинів на території інших областей України.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини