Винники кримінальні: художник і його «менеджер із продажу»

Винники кримінальні: художник і його «менеджер із продажу»

Відомо, що жодний вид бізнесу не стане успішним без уміння продати його кінцевий результат. І майстри з ремонту машин і побутової техніки, і художники чи лікарі, і продавці на ринках повинні мати хист продати свої знання або ж різноманітний крам. Намалював картину – продай її. Тоді матимеш змогу займатися улюбленою справою й жити з неї.

Відомо, що жодний вид бізнесу не стане успішним без уміння продати його кінцевий результат. І майстри з ремонту машин і побутової техніки, і художники чи лікарі, і продавці на ринках повинні мати хист продати свої знання або ж різноманітний крам.

Намалював картину – продай її. Тоді матимеш змогу займатися улюбленою справою й жити з неї.

Ще декілька років тому у Винниках «жив-був» художник один. Мав хист до малювання. Кажуть, був непоганим художником. А от щодо продати свої роботи – в нього мало що виходило. А ще, на біду, його повністю полонив зелений змій.

У цьому ж будинку мешкав його сусід і майже одноліток, який за декілька дрібних крадіжок на той час уже двічі побував у в‘язничній камері. Тому цей чоловічок вважав себе певним авторитетом (мабуть, для себе). А ще він був впевненим у власних силах і думав, що вміє все на світі та все знає (звісно, що жив на мамину пенсію, якою щедро ділився з друзями-пиячками).

Під час Великодня, коли сусіду забракло оковитої, він і згадав про художника. Не довго думаючи, він завітав до його квартири та вхопив першу ліпшу картину, яка потрапила йому до рук. Після цього він побіг до найближчого бару, продав її та придбав пляшку горілки.

На цьому історія не завершилася. Бо митець дізнався, що його нахабно позбавили майна й написав заяву у правоохоронні органи. А враховуючи те, що це була крадіжка з проникненням у житло й те, що сусід уже мав дві судимості, його знову посадили!

Ось так завершилося великоднє чаркування для «менеджера з продажу творів мистецтва». Мала проблеми із законом і працівниця бару, яка собі на голову придбала картину.

«Ось бачиш, ти вмієш намалювати, а продати не вмієш, – ще довго дорікала синові-художнику його мама. – А наш сусід лише викрав твою картину й миттєво її продав».

На жаль, немає вже серед живих нікого з фігурантів цієї кримінальної історії. Немає вже навіть і багатоквартирного будинку, де вони всі мешкали.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини