На найдовшій вулиці Винник утворилося озеро

На найдовшій вулиці Винник утворилося озеро

Після вчорашньої зливи на найдовшій вулиці Винник – Івана Франка – утворилося справжнє озеро. Транспортні засоби перетинають цей проміжок вулиці, немов на танкодромі. На жаль, керівництво ЛМР і надалі зберігає  просто олімпійський спокій щодо цієї проблеми. Зрештою, й самі мешканці Винник ніяк не реагують на такий ганебний стан речей. То чому пану Садовому та його

Після вчорашньої зливи на найдовшій вулиці Винник – Івана Франка – утворилося справжнє озеро.

Транспортні засоби перетинають цей проміжок вулиці, немов на танкодромі.

На жаль, керівництво ЛМР і надалі зберігає  просто олімпійський спокій щодо цієї проблеми.

Зрештою, й самі мешканці Винник ніяк не реагують на такий ганебний стан речей. То чому пану Садовому та його «професійній» команді «паритися» з цієї проблеми? Мабуть, у них якісь спеціальні скельця на окулярах і вони бачать усе навпаки?! Жах! Ганьба! Огида!

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини