Після вчорашньої зливи на найдовшій вулиці Винник – Івана Франка – утворилося справжнє озеро. Транспортні засоби перетинають цей проміжок вулиці, немов на танкодромі. На жаль, керівництво ЛМР і надалі зберігає просто олімпійський спокій щодо цієї проблеми. Зрештою, й самі мешканці Винник ніяк не реагують на такий ганебний стан речей. То чому пану Садовому та його
Після вчорашньої зливи на найдовшій вулиці Винник – Івана Франка – утворилося справжнє озеро.
Транспортні засоби перетинають цей проміжок вулиці, немов на танкодромі.
На жаль, керівництво ЛМР і надалі зберігає просто олімпійський спокій щодо цієї проблеми.
Зрештою, й самі мешканці Винник ніяк не реагують на такий ганебний стан речей. То чому пану Садовому та його «професійній» команді «паритися» з цієї проблеми? Мабуть, у них якісь спеціальні скельця на окулярах і вони бачать усе навпаки?! Жах! Ганьба! Огида!












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *