У вівторок, 17 серпня, в Торговому центрі у Винниках вкрали велосипед. Про це повідомила місцева мешканка Вікторія. «Я залишилася велосипед у приміщенні приблизно на годину, а коли повернулася, то була шокована – його вкрали. Маю намір написати заяву в поліцію, а також звертаюся до винниківчан із проханням, якщо хтось побачить цей велосипед, то повідомити мені»,
У вівторок, 17 серпня, в Торговому центрі у Винниках вкрали велосипед.
Про це повідомила місцева мешканка Вікторія.
«Я залишилася велосипед у приміщенні приблизно на годину, а коли повернулася, то була шокована – його вкрали. Маю намір написати заяву в поліцію, а також звертаюся до винниківчан із проханням, якщо хтось побачить цей велосипед, то повідомити мені», – каже Вікторія.
Нагадаємо, один із останніх випадків «діяльності» велозлодіїв – крадіжка двох роверів на вулиці Винна Гора.












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *