У Винниках знову вкрали велосипед

У Винниках знову вкрали велосипед

У вівторок, 17 серпня, в Торговому центрі у Винниках вкрали велосипед. Про це повідомила місцева мешканка Вікторія. «Я залишилася велосипед у приміщенні приблизно на годину, а коли повернулася, то була шокована – його вкрали. Маю намір написати заяву в поліцію, а також звертаюся до винниківчан із проханням, якщо хтось побачить цей велосипед, то повідомити мені»,

У вівторок, 17 серпня, в Торговому центрі у Винниках вкрали велосипед.

Про це повідомила місцева мешканка Вікторія.

«Я залишилася велосипед у приміщенні приблизно на годину, а коли повернулася, то була шокована – його вкрали. Маю намір написати заяву в поліцію, а також звертаюся до винниківчан із проханням, якщо хтось побачить цей велосипед, то повідомити мені», – каже Вікторія.

Нагадаємо,  один із останніх випадків «діяльності» велозлодіїв – крадіжка двох роверів на вулиці Винна Гора.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини