«Жупан» поступився у матчі з «Рухом»

«Жупан» поступився у матчі з  «Рухом»

У середу, 25 серпня, винниківський футбольний клуб «Жупан» провів тренувальний поєдинок із львівським ФК «Рух» U-19. Матч відбувся на стадіоні Академії футболу у Винниках. У першому таймі гра була практично рівною, хоча рухівцям вдалося відкрити рахунок (зазначимо, що тайм у цьому поєдинку тривав 30 хвилин). Натомість, у другому таймі гравці ФК «Жупан» нічого не змогли

У середу, 25 серпня, винниківський футбольний клуб «Жупан» провів тренувальний поєдинок із львівським ФК «Рух» U-19.

Матч відбувся на стадіоні Академії футболу у Винниках.

У першому таймі гра була практично рівною, хоча рухівцям вдалося відкрити рахунок (зазначимо, що тайм у цьому поєдинку тривав 30 хвилин).

Натомість, у другому таймі гравці ФК «Жупан» нічого не змогли протиставити своїм суперникам і пропустили аж три голи.

У винниківських футболістів також були нагоди відзначитися, але вони їх не використали. Особливо небезпечними були удари Барана, Молокова, Мацківа, Стефанишина, Мельничука (двічі).

Отож, прикра поразка ФК «Жупан» із рахунком – 0:4.

Склад ФК «Жупан»: Нагірний, Молоков, Дадак, Петрів, Данило Левків, Карачевський, Матвіїв, Мацків, Гутник, Куцій, Баран.

На заміну виходили: Ярослав Левків, Стефанишин, Мельничук, Кокотко.

Тренер Ігор Дідик. Президент ФК «Жупан» Богдан Шустер.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини