Футболісти «Юності» зіграли внічию з ФК «ОДЕК»

Футболісти «Юності» зіграли внічию з ФК «ОДЕК»

У неділю, 29 серпня, футболісти ФК «Юність» (Верхня/Нижня Білка) вдома приймали гравців ФК «ОДЕК» (Оржів, Рівненщина). Це був поєдинок аматорського чемпіонату України. На 34-ій хвилині господарі відкрили рахунок. Відзначився Войтович. На 61-ій хвилині Панасюк його подвоїв – 2:0. Маючи перевагу у два м‘ячі, футболісти «Юності» втратили перемогу. Гостям до завершення поєдинку пощастило також двічі відзначитися.

У неділю, 29 серпня, футболісти ФК «Юність» (Верхня/Нижня Білка) вдома приймали гравців ФК «ОДЕК» (Оржів, Рівненщина).

Це був поєдинок аматорського чемпіонату України.

На 34-ій хвилині господарі відкрили рахунок. Відзначився Войтович. На 61-ій хвилині Панасюк його подвоїв – 2:0.

Маючи перевагу у два м‘ячі, футболісти «Юності» втратили перемогу. Гостям до завершення поєдинку пощастило також двічі відзначитися.

Отож, бойова нічия – 2:2.

Фото Тараса КУЗЬМЕНКА

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини