З першого вересня проїзд у комунальному транспорті Львова для школярів знову безкоштовний

З першого вересня проїзд у комунальному транспорті Львова для школярів знову безкоштовний

З першого вересня проїзд у комунальних транспортних засобах Львова для учнів шкіл знову буде безкоштовним (окрім періоду шкільних канікул!). Підстава: Ухвала Львівської міської ради за №3289 від 19 квітня 2018 року.

З першого вересня проїзд у комунальних транспортних засобах Львова для учнів шкіл знову буде безкоштовним (окрім періоду шкільних канікул!).

Підстава: Ухвала Львівської міської ради за №3289 від 19 квітня 2018 року.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини