З першого вересня проїзд у комунальних транспортних засобах Львова для учнів шкіл знову буде безкоштовним (окрім періоду шкільних канікул!). Підстава: Ухвала Львівської міської ради за №3289 від 19 квітня 2018 року.
З першого вересня проїзд у комунальних транспортних засобах Львова для учнів шкіл знову буде безкоштовним (окрім періоду шкільних канікул!).
Підстава: Ухвала Львівської міської ради за №3289 від 19 квітня 2018 року.










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *