Шановні мешканці Винник, просимо Вас активно користуватися послугами шатл-басу, який курсує вулицями Винник. Наголошуємо, що згаданий автобус звітного тижня працює у тестовому режимі. Керівництво АТП-1 має намір вивчити рентабельність згаданого маршруту. У випадку його збитковості цей внутрішньоміський автобусний маршрут буде ліквідовано. Тому зараз подальша робота шатл-басу у Винниках залежатиме від Вас – пасажирів!!! Звітного тижня
Шановні мешканці Винник, просимо Вас активно користуватися послугами шатл-басу, який курсує вулицями Винник.
Наголошуємо, що згаданий автобус звітного тижня працює у тестовому режимі.
Керівництво АТП-1 має намір вивчити рентабельність згаданого маршруту. У випадку його збитковості цей внутрішньоміський автобусний маршрут буде ліквідовано.
Тому зараз подальша робота шатл-басу у Винниках залежатиме від Вас – пасажирів!!!
Звітного тижня шатл-бас курсує за маршрутом:
Перехрестя вулиць Берегова- Лугова (неподалік моста через річку Маруньку – Лугова – Дружби Народів – Сагайдачного – Франка – Галицька – Бар «Околиця» – Галицька – Івасюка (кінцева маршруту №29) – Івасюка – Галицька – Шевченка – Стуса – Франка – Лермонтова – Гагаріна – Берегова-Лугова.
Інформацію надав заступник міського голови Богдан Шустер.












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *