ФК «Жупан» здобув важливу перемогу на виїзді

ФК «Жупан» здобув важливу перемогу на виїзді

У неділю, 12 вересня, футболісти винниківського клубу «Жупан» на виїзді зустрілися з командою Новояричівської ОТГ. Цей поєдинок відбувся на стадіоні у Борщовичах. У першому таймі більше перевагою володіли господарі поля. На 9-ій хвилині матчу свої ворота врятував Стасишин після виходу з ним віч-на-віч нападника господарів. А на 37-ій хвилині ворота ФК «Жупан» уже врятувала поперечка!

У неділю, 12 вересня, футболісти винниківського клубу «Жупан» на виїзді зустрілися з командою Новояричівської ОТГ.

Цей поєдинок відбувся на стадіоні у Борщовичах.

У першому таймі більше перевагою володіли господарі поля.

На 9-ій хвилині матчу свої ворота врятував Стасишин після виходу з ним віч-на-віч нападника господарів. А на 37-ій хвилині ворота ФК «Жупан» уже врятувала поперечка!

Хоча й винниківські гравці також мали чудову нагоду відкрити рахунок, але двоє їхніх нападників не встигли на чудову передачу від партнера.

У другому таймі ініціативою вже заволоділи футболісти ФК «Жупан». Врецьона, який вийшов на заміну, постійно «тероризував» своїми стрімкими рейдами оборону господарів.

На 67-ій хвилині чудово «приклався» до м‘яча Карачевський, але його удару трішки забракло влучності.

А переможний гол у цій грі був забитий Мартиняком на 69-ій хвилині. Капітан винниківської команди Куцій виконав штрафний удар, а підправив м‘яч у ворота Мартиняк (на фото №17).

Після цього у гравців обидвох команд почали здавати нерви. Траплялися сутички поміж футболістами та різні непорозуміння. А на 90-ій хвилині арбітр вилучив з поля Данила Левківа.

Та господарям не пощастило врятувати цей матч. Навпаки, Мартиняк змарнував чудову нагоду подвоїти рахунок, схибивши лише на кілька сантиметрів від воріт!

 ФК «Жупан» здобув для себе таку важку, але надзвичайно важливу перемогу – 1:0.

Щиро вітаємо всіх гравців, уболівальників тренерів і президента ФК «Жупан» Богдана Шустера із цією вольовою перемогою!

Склад ФК «Жупан»: Стасишиш, Шкраба, Дадак, Данило Левків, Кокотко, Матвіїв, Карачевський, Куцій, Климишин, Гутник, Баран.

На заміну виходили: Мацків, Мартиняк, Мельничук, Врецьона, Стефанишин, Петрів, Соболь, Новак.

Тренер Ігор Дідик. Президент ФК «Жупан» Богдан Шустер.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини