У Винниках «звів собі кубло» небезпечний рецидивіст, який обкрадає новобудови

У Винниках «звів собі кубло» небезпечний рецидивіст, який обкрадає новобудови

На території Винник і далі трапляються крадіжки. Про це журналістам «Винниківського Вісника» розповів колишній начальник місцевого відділення поліції Рустам Казімов, який зараз перебуває на пенсії. Не дивлячись на статус пенсіонера, пан Рустам Казімов і зараз володіє інформацією щодо криміногенної ситуації на території Винник. «До мене продовжують звертатися мешканці Винник за допомогою, – мовить колишній правоохоронець

На території Винник і далі трапляються крадіжки. Про це журналістам «Винниківського Вісника» розповів колишній начальник місцевого відділення поліції Рустам Казімов, який зараз перебуває на пенсії.

Не дивлячись на статус пенсіонера, пан Рустам Казімов і зараз володіє інформацією щодо криміногенної ситуації на території Винник.

«До мене продовжують звертатися мешканці Винник за допомогою, – мовить колишній правоохоронець – Нещодавно на території міста знову було скоєно крадіжку з новобудови. За допомогою люди звернулися до мене. У свою чергу я покликав на місце злочину поліцейських. Там було зібрано необхідні речові докази, які вказали на підозрюваного. Та минуло вже майже два тижні, а його навіть не опитали. Хочу повідомити, що це – уродженець Буського району Львівської області (1972 року народження). Зараз він оселився у Винниках і продовжує свою злочинну діяльність. Нещодавно його було затримано за скоєння крадіжки. Але він відбувся лише штрафом. Щодо того, що ця особа дуже небезпечна, свідчить факт, що він у 2012 році впритул вистрелив у правоохоронця. Згадана резонансна подія трапилася на Майорівці у Львові. Під час перевірки документів цей чоловік несподівано вихопив пістолет і вистрелив у працівника тоді ще Личаківського райвідділу поліції міста Львова, поранивши його. На жаль, суд у цій справі ще не завершено й згаданий рецидивіст перебуває на волі й скоює злочини. А, так звана, реформована поліція дуже неохоче реагує на злочинну діяльність подібних осіб. Мені через це й зараз соромно дивитися в очі людям, які звернулися до мене за допомогою. А діючим правоохоронцям, на жаль, не соромно».

Тому ще раз закликаємо мешканців Винник бути обачними й берегти своє майно від зазіхань злодіїв.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини