Винниківська чемпіонка України та Європи з вільної боротьби: Марія Орлевич розповіла про здобутки та плани

Винниківська чемпіонка України та Європи з вільної боротьби: Марія Орлевич розповіла про здобутки та плани

ІІІ місце на чемпіонаті України з вільної боротьби серед кадетів, І місце на чемпіонаті України, бронзова медаль у вазі до 76 кг на чемпіонаті Європи серед юніорок – це нагороди сімнадцятирічної мешканки Винник Марії Орлевич, яка зовсім недавно була звичайною ученицею СЗШ № 47. У чемпіонаті світу дівчина взяти участь не змогла, адже він відбувався

ІІІ місце на чемпіонаті України з вільної боротьби серед кадетів, І місце на чемпіонаті України, бронзова медаль у вазі до 76 кг на чемпіонаті Європи серед юніорок – це нагороди сімнадцятирічної мешканки Винник Марії Орлевич, яка зовсім недавно була звичайною ученицею СЗШ № 47.

У чемпіонаті світу дівчина взяти участь не змогла, адже він відбувався в Росії, й українські спортсмени туди не їхали.  

Немає опису.

«Старт спортивної кар’єри розпочався зі школи»

Я завжди любила спорт. Пробувала різні його види. Але визначальними в моїй спортивній кар’єрі стали поради вчителя фізкультури СЗШ № 47, в якій я навчалася, Олександра Чернія. Саме він звернув увагу на мою силу та наполегливість, побалакав із батьками й порекомендував почати тренуватися в майстра спорту Андрія Корсуна у Винниківській санаторній школі. Він на основі свого досвіду та моєму спортивному прогресу протягом року порадив вступати до Львівського фахового коледжу спорту. 9-11 класи  вчилася і паралельно тренувалася в цьому спортивному закладі. З тренером мені дуже пощастило – це також винниківчанин, майстер спорту, заслужеий тренер України Орест Скобельський.

«Синцями не переймаюся, вони, як і травми, – частина спорту»

Про навчання не забуваю. Стараюся мати середні бали. Але не бачу себе в жодній іншій спеціальності. В майбутньому хочу працювати в спортивному напрямі. Щоденні тренування займають більшу частину часу. Але без цього не буде спортивного зростання. А синці у вільній боротьбі – звичне явище. Хоч і дівчина, але я їх не соромлюся та й вже звикла. Мала й травми – розриви м’язів, розтягнення… Останню довелося лікувати майже два місяці.

Вихідний маю в неділю. Стараюся відпочивати, бо це також важливо.

«Завжди потрібно прагнути здобути максимум»

– Щоб взяти участь в Олімпіаді, потрібно бути першим номером у своїй ваговій категорії, перемагати в Україні, Європі та світі.

Треба прагнути до медалей і перемог. Але високих результатів можна досягти тільки постійною працею.

На головному фото: Марія Орлевич перша зліва

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини