ФК «Жупан» зазнав розгромної поразки

ФК «Жупан» зазнав розгромної поразки

У суботу, дев‘ятого жовтня, гравці винниківського ФК «Жупан» провели передостанній поєдинок чемпіонату Львівської області серед колективів Першої ліги. На стадіоні «Прогрес» у Львові винниківські футболісти зустрілися з ФК «Легінь» (Брюховичі). Завершальний етап цьогорічного сезону виявився доволі важким для всіх команд Першої ліги Львівщини. Команда «Сокіл» (Золочів) взагалі знялася з першості. У винниківській команді також багато

У суботу, дев‘ятого жовтня, гравці винниківського ФК «Жупан» провели передостанній поєдинок чемпіонату Львівської області серед колективів Першої ліги.

На стадіоні «Прогрес» у Львові винниківські футболісти зустрілися з ФК «Легінь» (Брюховичі).

Завершальний етап цьогорічного сезону виявився доволі важким для всіх команд Першої ліги Львівщини. Команда «Сокіл» (Золочів) взагалі знялася з першості.

У винниківській команді також багато проблем. Є травмовані гравці, накопичилася втома. Адже цей сезон – дебютний для нас у Першій лізі.

Тому й завершення сезону проходить не так, як би хотілося прихильникам винниківського футболу.

І в цій грі також далися взнаки всі згадані вище проблеми. Через травми й перебір жовтих карток на заміні у складі нашої команди перебував усього один гравець, якого викликали з молодіжного складу!

А суперник був дуже досвідчений.

Гра розпочалася шаленими атаками господарів. Декілька разів у гру вступав зовсім юний воротар винниківської команди Нагірний і рятував  становище! Та на 29-ій хвилині господарі після подачі кутового відкрили рахунок.

У другому таймі тренери ФК «Легніь» здійснили кілька замін. Натомість, Ігор Дідик мав змогу випустити на поле лише одного «свіжого» гравця – Яковишина.

Як наслідок, втомлені гравці ФК «Жупан» пропустили ще тричі й програли з рахунком – 0:4.

Щодо атакувальних дій винниківських футболістів, то вони не завдали жодних проблем воротареві «Легіня».

За весь поєдинок можна згадати лише спроби вразити ворота суперників Ярославом Левківим і Мельничуком. На жаль, ці два удари виявилися не результативними.

Тепер винниківським гравцям залишилося провести ще один поєдинок (ФК «Богун», Броди).

Склад ФК «Жупан»: Нагірний, Петрів, Дадак, Кокотко, Врецьона, Соболь, Вергун, Карачевський, Климишин, Мельничук, Ярослав Левків.

На заміну виходив Яковишин. Тренер Ігор Дідик. Президент ФК «Жупан» Богдан Шустер.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини