Без води: 11 жовтня у Винниках ремонтуватимуть водопровід

Без води: 11 жовтня у Винниках ремонтуватимуть водопровід

У зв’язку з плановими роботами щодо заміни аварійної ділянки водопроводу у м.Винники на вул. Забава з 11.10.21 з 7:00 год. до 24:00 год. буде припинено подачу водопостачання у м. Винники. Про це повідомляє “Львівводоканал”. Після завершення ремонтних робіт буде проведена промивка вуличної водопровідної мережі. В період промивки водопроводу можливе тимчасове погіршення якості води: забарвлення води

У зв’язку з плановими роботами щодо заміни аварійної ділянки водопроводу у м.Винники на вул. Забава з 11.10.21 з 7:00 год. до 24:00 год. буде припинено подачу водопостачання у м. Винники.

Про це повідомляє “Львівводоканал”.

Після завершення ремонтних робіт буде проведена промивка вуличної водопровідної мережі. В період промивки водопроводу можливе тимчасове погіршення якості води: забарвлення води окисом заліза (іржею), що змивається з внутрішніх стінок трубопроводів.

ЛМКП «Львівводоканал» сподівається на розуміння мешканців і просить вибачити за тимчасові незручності.

Нагадуємо, що інформацію про аварійне та планове вимкнення холодного та гарячого водопостачання можна знайти на порталі https://1580.lviv.ua/perelik-vsi/

Диспетчерська служба ЛМКП «Львівводоканал» (цілодобово): короткий номер 15-51 або +38 (032) 259-15-50, +38 (032) 259-15-51; cds@lvk.lviv.ua.

У КП “Винниківське” уточнили, що вопостачання через ремонтні роботи буде тимчасово відсутнє на вулицях Кільцева (12, 14, 16), частині Жуковського, Ціолковського, Галицької (кінцеві номери), Шептицького, Космонавтів, 500-річчя Січі, Хортицька; частині Івана Франка, Лесі Українки, Стрілецька, Крива, Піддіброва, Керницького, Коперника, Соборності, Розливка, Ранкова, Незалежності, Котермака, Лепкого, Руданського, Молодіжній.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини