ДТП із бусом у Винниках: подробиці

ДТП із бусом у Винниках: подробиці

«Винниківський Вісник» розповідав про ДТП, яка трапилася у Винниках 27 листопада цього року на вулиці Івана Франка. Тоді перевернувся на дах мікроавтобус. У редакцію газети звернулася мешканка Винник – пані Ірина – й попросила оприлюднити важливі, на її думку, подробиці згаданої ДТП. Пані Ірина наголошує, що автопригода трапилася на проміжку вулиці Івана Франка, яка не

«Винниківський Вісник» розповідав про ДТП, яка трапилася у Винниках 27 листопада цього року на вулиці Івана Франка. Тоді перевернувся на дах мікроавтобус.

У редакцію газети звернулася мешканка Винник – пані Ірина – й попросила оприлюднити важливі, на її думку, подробиці згаданої ДТП.

Пані Ірина наголошує, що автопригода трапилася на проміжку вулиці Івана Франка, яка не є аварійною! Також, на її думку, ДТП трапилося через те, що каналізаційний люк був нещільно закритим, тому колесо мікроавтобуса й провалилося в отвір.

Жінка також повідомила, що в салоні транспортного засобу перебували дві особи, яких врятували паски безпеки й те, що автомобіль отримав значні пошкодження.

Володимир ГАВРИЛІВ

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини