Винниківчанка Вікторія Штурмак – серед переможців всеукраїнського конкурсу молодих акторів

Винниківчанка Вікторія Штурмак – серед переможців всеукраїнського конкурсу молодих акторів

Випускниця літературно-драматичного гуртка «Слово» БДЮТ м. Винники, студентка факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. І. Франка, винниківчанка Вікторія Штурмак отримала ІІІ премію в номінації «Мистецька надія» на VІ Всеукраїнському конкурсі молодих акторів імені Оксани Затварської. «Конкурс відбувався онлайн, – розповіла Вікторія. – За його умовами потрібно було надати відеозапис виконання монологу чи оповідання від першої

Випускниця літературно-драматичного гуртка «Слово» БДЮТ м. Винники, студентка факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. І. Франка, винниківчанка Вікторія Штурмак отримала ІІІ премію в номінації «Мистецька надія» на VІ Всеукраїнському конкурсі молодих акторів імені Оксани Затварської.

«Конкурс відбувався онлайн, – розповіла Вікторія. – За його умовами потрібно було надати відеозапис виконання монологу чи оповідання від першої особи з творів української або світової літератури до десяти хвилин. Я обрала монолог Марії з п’єси В.Винниченка «Гріх», який високо оцінило журі й відзначило третьою премією».

Як писав “Винниківський Вісник”,

Винниківчанка Вікторія Штурмак бере участь у зйомках художнього фільму “Лемик”

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини